IzdvojenoSport

JADRAN vs JADRAN Jadran s juga bolji od sjevernog, vrlo važna pobjeda Pločana

0

U jadranskom derbiju uspješniji su bili nogometaši Jadrana LP koji su slavili rezultatom 3:0 protiv imenjaka iz Poreča.

Na prvi pogled se čini lagana pobjeda, no nije bila ni najmanje. Gosti su se predstavili u jako dobrom svjetlu, imali su svojih šansi, no bodovi su otišli na stranu Pločana.

Nisu domaći Jadranaši krenuli očekivano u utakmicu, veliki dio prvog poluvremena igralo se između dva šesnaesterca bez većih prigoda. Rekli bi i jako lošeg nogometa. Pločani nisu uspjeli povezati svoje redove, prekidi su bili neiskorišteni, duge lopte još manje. Gol u finišu poluvremena opustio je malo domaće momke i drugi dio bio je puno lakši.

Izašao je Jadran rastrčaniji, ulaskom Maxa Galića dobilo se na dinamici i bilo je pitanje minute kad će povećati vodstvo. Gosti su imali par prilika koje je odlično anulirao domaći vratar.

Kako kažu u plavoj svlačionici, pobjeda je jako važna u psihološkom smislu, momčad se vratila na pobjedničke staze nakon dva neugodna poraza u par dana.

Čestitke svim igračima i stručnom stožeru, a posebno mladom Antoniu Radoniću na pogotku i još jednoj dobroj predstavi, veseli što izdanak škole nogometa pruža dobre partije cijeli drugi dio sezone.

“Na Veliki petak čeka nas derbi u Zagrebu protiv Kustošije, idemo se spremit za odigrati dobru partiju” – poručuju iz Jadrana LP.