SRAMOTNO SUĐENJE NA JADRANOVU Sudačka komisijo, možete li objasniti što se događa?

Objavu Jadrana, nakon poraza od NK Radnika, prenosimo u cijelosti:

RADNIK NOSI TRI BODA IZ PLOČA, SRAMOTNA PREDSTAVA SUCA ČULINE I NJEGOVIH POMOĆNIKA

Jadran LP – Radnik 1:2
⚽️ Škorlić

Jadranaši su nezasluženo poraženi u derbiju 26.kola SuperSport Druga NL.

Jadranaši su krenuli silovito od početka, no u 9.minuti – šok. Sudac Čulina dosuđuje jedanaesterac za goste praktički iz ničega. Gostujući igrač sam udara nogom u pod i pada neometan od strane ijednog našeg igrača i na iznenađenje svih – jedanaesterac.

Naši igrači nakon početnog šoka pokušavaju ugroziti vrata domaćih, no nakon 10-tak što kornera što opasnih ubacivanja sa strane ne uspijevaju probiti gostujućeg vratara.

U drugom poluvremenu gosti iz jednog kornera pocećavaju vodstvo eurogolom iz odbijanca.

Zadnjih 30 minuta na terenu postoji samo jedna ekipa, gosti vrebaju iz kontri, naša momčad je u situaciji “kontra” vjetra stvorila nekoliko izglednih prilika, vratar domaćih se dobro istakao svojim obranama.

U 83. minuti Škorlić ipak smanjuje na 1:2. Nastavljaju naši momci s pritiskom, u 87. minuti iz jedne situacije pred golom gostiju našeg napadača Medića obrambeni igrač hvata za struk sa obje ruke i pada po njemu u izglednoj prilici, no to ovog puta nije bilo dovoljno za sramotnog čovjeka u crnom, Mateja Čulinu.

Ovo su dvije krucijalne greške, a da ne govorimo o kriteriju suđenja, našeg mladog Radonića su gosti skoro poslali u bolnicu, a vrli sudac nije dosudio niti prekršaj…

Pitamo se opet zašto?
Jadranu se ovo događa već 3. – 4.put ove polusezone, u gostima nekako i istrpimo višu silu, ali kad nam u Pločama netko ovako nešto radi onda stvarno iritira. Došlo je danas skoro 400 gledatelja koji su burnim zvižducima i sarkastičnim pljeskom ispratili sudačku ekipu s terena.

Opet ćemo poslati žalbu na suđenje, no pitamo se ima li smisla.