IzdvojenoSport

MNK VID pobjednik kupa UMA Metković, velika uloga Pločana

0

Sinoć je pala zavjesa na ovogodišnju sezonu UMA Metković. U finalu kupa sastali su se drugoplasirani AMNK Opuzen i trećeplasirani MNK Vid.

U ligaškom dijelu u dvije utakmice pobjeda Opuzena i remi. Večeras druga utakmica, 6:0 za MNK Vid i pehar kupa. Na početku Opuzen je pogodio dvije stative, a uzvraća stativom i Vid.

Golijadu je otvorio najbolji igrač večerašnje utakmice Ivan Arar presjekavši jednu loptu i pored trojice zabija za 1:0. Do poluvremena 3:0 i drugo poluvrijeme opet 3:0, ukupno šestica, strijelci: 1:0 Ivan Arar (10), 2:0 Dane Dominiković (15), 3:0 Ivan Arar (16), 4:0 Frane Jurković (24) , 5:0 Ermin Krvavac (34) i 6:0 Dane Dominiković (39).

Važno je napomenuti kako je ekipa Vida do ovog finala već sedam mjeseci bez poraza u UMA ligi. Nakon dva uvodna poraza ove sezone u prvenstvu od prvaka Sv. Roko Podrujnica i Opuzena, nanizali su 20 utakmica bez poraza u prvenstvu i još tri u liga kupu te su ukupno 23 utakmice bez poraza.

Sastav Mnk Vid: Marijo Batinović (vratar), Ivan Marković, Roko Volarević, Frane Jurković, Marko Puljić, Marin Tomas, Marin Barišić, Petar Marević, Ivan Arar, Josip Žderić, Vladimir Franić, Mateo Kozarić, Dane DOminiković, Ermin Krvavac; voditelj Josip Volarević, službeni predstavnik Leon Kozarić.

Izvor: Vid.hr (tekst i foto)