Nakon kratke epizode na Malti, nogometaš sa Staševice, Marko Musulin karijeru nastavlja na Bliskom istoku. Novi izazov pronašao je u redovima omanskog prvoligaša Al Shababa, gdje će nastupati u najvišem rangu tamošnjeg nogometa.
Marko Musulin službeno je postao novi igrač Al-Shabab Club, kluba iz Barke koji se natječe u Oman Professional League, najvišem stupnju natjecanja omanskog nogometa.

Musulin je u Oman stigao nakon razdoblja provedenog u FC Tarxien Rainbows, s kojim je prošlog ljeta potpisao nakon povratka kluba u maltešku prvu ligu. Novi transfer predstavlja još jedan korak u njegovoj međunarodnoj karijeri te potvrđuje kontinuitet nastupa u prvoligaškim natjecanjima.
Nogometni put Marka Musulina i dalje se uspješno razvija izvan Hrvatske, a iza sebe ima bogato iskustvo stečeno tijekom godina, uključujući i razdoblje provedeno u pločanskom Jadranu.
Marku želimo puno zdravlja, uspjeha i što više dobrih utakmica u novom klubu i novoj životnoj avanturi u Omanu.