IzdvojenoRegija

Novi član voznog parka: Društvo multiple skleroze Dubrovnik predstavilo “Multića”

0

Novi član voznog parka: Društvo multiple skleroze Dubrovnik predstavilo “Multića”

Društvo multiple skleroze Dubrovnik nabavilo je novo vozilo koje će olakšati svakodnevni rad i provedbu aktivnosti za svoje članove. Simpatično su ga nazvali “Multić”, a ističu kako su dugo tražili vozilo koje će veličinom i funkcionalnošću najbolje odgovarati njihovim potrebama.

Kako su objavili, imali su i dozu sreće jer je upravo jedan od njihovih volontera prodavao vozilo kakvo im je trebalo, i to po cijeni koja je odgovarala mogućnostima udruge.

Iz Društva poručuju da će “Multić” biti dio brojnih budućih aktivnosti i putovanja, a kroz objave će pokazati gdje će sve stizati. Ujedno su uputili i simpatičan poziv građanima: ako ih sretnu na cesti, slobodno im zatrube jer će ih to, kako kažu, posebno razveseliti.